Proszki do prania

Produkty, których użyjesz w łazience do prania czy sprzątania. Bezpiecznie dla Ciebie i Środowiska

Proszki do prania Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Proszek do pieluszek wielorazowych musi spełniać odpowiednie wymagania. Nie za mało substancji wybielających, odpowiednia ilość zmiękczaczy, aby poradzić sobie zarówno z zabrudzeniami z początku pieluchowej przygody, jak i z późniejszych miesięcy. To taki proszek, który nie podrażni najdelikatniejszej skóry noworodka, tak przecież wrażliwej na wszelkie...

  33,95 zł
 • Robiąc pranie, zwykle potrzebujemy zarówno proszku do kolorowego, jak i do białego prania. Wychodząc na przeciw tej potrzebie, przygotowaliśmy dla Państwa Zestaw proszków do prania białego i kolorowego BALJA.

  62,00 zł
 • Proszek do tkanin białych BALJA został przygotowany ze składników biodegradowalnych. Zawarte w nim enzymy dbają o Twoje tkaniny, zapobiegając ich mechaceniu, jednocześnie odświeżając i rozjaśniając biel.

  32,95 zł
 • Proszek do tkanin kolorowych BALJA został przygotowany ze składników biodegradowalnych. Zawarte w nim enzymy dbają o Twoje tkaniny, zapobiegając ich mechaceniu, a mydło na bazie oliwy sprawi, że będą przyjemnie delikatne w dotyku.

  32,95 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów