Powiększony zestaw do zmywarki

Wszystko co potrzebne do Twojej zmywarki w wersji powiększonej, by zmywarka była czysta, a naczynia również lśniące.

Nowy produkt

zamiast 67,40 zł

64,00 zł

Więcej informacji

Naczynia umyte w zmywarce powinny być nie tylko czyste, ale również lśniące. Najlepszy efekt pozwoli uzyskać zastosowanie całego zestawu środków do zmywarki BALJA. Sól zapewni odpowiednio miękką wodę, zmniejszając ryzyko wystąpienia zacieków i białych plam. Proszek do zmywarki sprawi, że będą wyjątkowo czyste przy zastosowaniu składników bezpiecznych dla środowiska i Twojego zdrowia. Całości dopełni dozowany pod koniec zmywania nabłyszczacz, dzięki któremu naczynia nie tylko pięknie lśnią, ale również szybciej schną.
Każdy z produktów został przygotowany z najwyższą dbałością o środowisko i zapakowany w pudełko nadające się w całości do recyklingu. Pudełko proszku do zmywaki zawiera specjalną, tekturową miarkę, dzięki niej użyjesz zawsze odpowiedniej ilości produktu.

Zawartość

 • 1 x

  Ostatnim, ale wcale nie mniej ważnym etapem zmywania naczyń w zmywarce jest użycie nabłyszczacza do naczyń. Dzięki niemu naczynia lśnią i nie pojawiają się na nich nieestetyczne zacieki. Z myślą o Twoim komforcie powstał Nabłyszczacz do zmywaki BALJA.

  12,50 zł
 • 1 x

  Sól zmiękcza wodę w zmywarkach, przez co skutecznie przeciwdziała pojawianiu się kamienia i osadów na naczyniach oraz wewnątrz zmywarki.

  11,95 zł
 • 1 x

  Zmywarka to jeden z ulubionych pomocników w kuchni każdego domu. Ważne, aby zmywanie było skuteczne i nie było konieczności jego powtarzania. Z myślą o jak najlepszym działaniu tego urządzenia powstał Proszek do zmywarki BALJA.

  42,95 zł

Opinie

Napisz opinię

Powiększony zestaw do zmywarki

Powiększony zestaw do zmywarki

Wszystko co potrzebne do Twojej zmywarki w wersji powiększonej, by zmywarka była czysta, a naczynia również lśniące.

3 innych produktów w tej samej kategorii: