Zestaw proszków do prania

Robiąc pranie, zwykle potrzebujemy zarówno proszku do kolorowego, jak i do białego prania. Wychodząc na przeciw tej potrzebie, przygotowaliśmy dla Państwa Zestaw proszków do prania białego i kolorowego BALJA.

Nowy produkt

zamiast 65,90 zł

62,00 zł

Więcej informacji

Czasami wybieramy jeden dzień w tygodniu i poświęcamy go na zrobienie prania. Pierzemy białe ubrania dzieci, kolorowe ubrania męża, wzorzyste sukienki żony, pościele, ręczniki, ściereczki, bieliznę... i wyliczać możemy jeszcze długo. Pomyśleliśmy więc, że ułatwimy Wam chociaż odrobinę tę czynność i zaproponujemy zestaw proszków, który podczas takie maratonu będzie potrzebny.

W ten sposób zadbasz odpowiednio o wszystkie swoje ubrania, chroniąc białe przed szarzeniem, a kolorowe przed blaknięciem.

Wyjątkowa formuła proszków do prania BALJA zapewni skuteczne usuwanie plam już w 30°C. W ich składzie trudno szukać chloru, zeolitów i środków konserwujących, które mogłyby negatywnie wpływać na kondycję skóry Twojej i Twoich najbliższych.

Zawarte w nich enzymy zadbają o tkaniny, zapobiegając tym samym ich mechaceniu, a mydło na bazie oliwy i oleju laurowego sprawi, że będą zawsze przyjemnie delikatne w dotyku.

Z ekologicznymi proszkami do prania BALJA chronisz siebie i swoich najbliższych przed chemicznymi detergentami, jednak również dbasz o środowisko - proszki zamknęliśmy w opakowaniu, które nadaje się do recykling i możesz je wielokrotnie zamykać.

Dozowanie ułatwi specjalna miarka, którą złożysz samodzielnie - jest ona wyrywana z części kartonu, który w drukarni potraktowano by jako niepotrzebny odpad. Zrobiliśmy z tego kawałka kartonu coś potrzebnego. Dzięki niej nie tylko zadbasz o przyrodę, nie używając kolejnej plastikowej miarki, ale też będziesz miał pewność, że użyto odpowiedniej ilości proszku.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian. Ze składników nie testowanych na zwierzętach. Nie stosować do wełny i jedwabiu.
Z DUMĄ WYPRODUKOWANO W POLSCE.

Zawartość

  • 1 x

    Proszek do tkanin kolorowych BALJA został przygotowany ze składników biodegradowalnych. Zawarte w nim enzymy dbają o Twoje tkaniny, zapobiegając ich mechaceniu, a mydło na bazie oliwy sprawi, że będą przyjemnie delikatne w dotyku.

    32,95 zł
  • 1 x

    Proszek do tkanin białych BALJA został przygotowany ze składników biodegradowalnych. Zawarte w nim enzymy dbają o Twoje tkaniny, zapobiegając ich mechaceniu, jednocześnie odświeżając i rozjaśniając biel.

    32,95 zł

Opinie

Napisz opinię

Zestaw proszków do prania

Zestaw proszków do prania

Robiąc pranie, zwykle potrzebujemy zarówno proszku do kolorowego, jak i do białego prania. Wychodząc na przeciw tej potrzebie, przygotowaliśmy dla Państwa Zestaw proszków do prania białego i kolorowego BALJA.

3 innych produktów w tej samej kategorii: